Milí přátelé, ještě začátkem března jsme hledali nové prostory, které by více vyhovovaly rozrůstajícímu se ateliéru. A byl to vlastně jen okamžik, během kterého se nám všem obrátil život na ruby. Uvědomili jsme si, že se vše mění a že vy, ti kteří dělají náš ateliér takovým skvělým místem, jakým je, budete mít jiné priority.  Záleží nám na takovém ateliéru, jaký jsme vybudovali, tedy na místě, kde se cítíme všichni společně dobře. A takové místo musí respektovat potřeby a možnosti všech zúčastněných. Chceme vám ponechat čas na dochození lekcí, chceme, abyste se u nás cítili opět bezpečně a víme, že v nelehké situaci nejsme jen my. Z tohoto důvodu se musíme nyní s velkou lítostí vzdát našeho ateliéru v Křižíkové, kde jsme před šesti lety začínali.

Ateliér 45 bude v květnu opět otevřen v našem druhém prostoru na Sokolovské. Věříme, že nám zachováte přízeň a jakmile vám to situace dovolí budete pokračovat ve vašich kurzech u vašich oblíbených lektorů. Nepospíchejte, řiďte se vašimi pocity, my na vás počkáme. Po celou dobu, kdy naše kurzy nepoběží v obvyklém rytmu, budeme dávat na náš Facebook výtvarné úkoly, které můžete dělat tam, kde právě trávíte čas.

Snažíme se pomoci tak, jak umíme, a proto nabízíme všem, kteří by rádi přišli na jiné myšlenky při kreslení a malování, ale současné dění zasáhlo nepříjemně jejich finanční situaci, čtvrteční dopolední lekce jen za cenu materiálu 40,00 Kč.   

Myslete na nás, my myslíme na vás.    Veronika a Markéta