Příměstský letní tábor

Jedině děti vědí, co hledají. Antoine De Saint Exupéry

PŘÍMĚSTSKÝ LETNÍ TÁBOR V PRAZE

Téma i termín připravujeme.

KDE: ateliér ZLATNICKÁ 5/1125

KDY: termín připravujeme každý den od 9 do 16 hodin (od 12 do 13 hodin máme pauzu na oběd, děti si nosí vlastní jídlo a pití)

CENA: připravujeme včetně veškerého materiálu – při přihlášení platíte 50 % zálohu. Ta je 100 % vratná, pokud by se nemohl tábor kvůli vládním opatřením uskutečnit, nebo pokud by dítě nemohlo ze zdravotních důvodů do tábora nastoupit.

LEKTOR: Veronika Kostová, Markéta Laštuvková

Přihlašte se na tento kurz

 

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Telefon *

  Máte dárkový poukaz?

  Poznámka

  Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

  telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

  Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

  * = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

  PROGRAM:

   

  CO S SEBOU: veškeré kresebné a malířské pomůcky jsou k dispozici v ateliéru. S sebou děti potřebují jen něco na převlečení, aby se neumazaly od barev, a jídlo a pití. V poledne máme hodinovou přestávku na oběd, děti si nosí vlastní jídlo i pití. Je dobré mít i menší svačinu na dopoledne.

  Těšíme se na vaše děti. V loňském roce jsme si tábor všichni moc užili a věříme, že se podaří přinejmenším stejně tak skvělý i letos. Pro vaše dotazy jsme k dispozici na kreslime@atelier45.cz nebo telefonech : Veronika 603 812 536,  Markéta 733 779 050.

  JAK SE NA KURZ PŘIHLÁSIT:

  1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
  2. E-mailem na adrese kreslime@atelier45.cz
  3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

  ZPŮSOB PLATBY:

  1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďte jméno účastníka.
  2. Hotově přímo v našem ateliéru Zlatnická 5/1125.
  3. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

  PRÁCE Z LOŇSKÉHO TÁBORA

  • facebook
  • Instagram_App_Large_May2016_200
  • youtube
  • blog
  • Rozhovory