co s sebou / online přihláška / lektoři / ohlasy klientů / fotogalerie

Příměstský letní tábor v Praze - OD ČERNOBÍLÉ K BARVĚ

Již proběhl a těšíme se na další, který připravujeme v létě 2021.

 

Kdo vás kurzem povede:

Veronika Kostová, Markéta Laštuvková, Roman Kriegl, Tomáš Kypta

Pětidenní výtvarný tábor pro děti od 8 do 14 let v Ateliéru 45 je plný malování, her, soutěží, chybět nebude ani krátké promítání. Od pondělí do pátku se budeme věnovat kresbě i malbě, postupovat budeme krok za krokem od černobílé kresby až po barevnou malbu. V pátek si děti domů odnesou namalovaný obraz na plátně. Nebudeme ale jen v ateliéru, pracovat budeme také venku, využijeme náš krásný karlínský dvorek s pavlačovým domem a přilehlé parky. Jeden den navštívíme také galerii nebo muzeum, případně botanickou zahradu (bude záviset na momentální situaci a otevření).

S čím se seznámíte:

 • s materiály pro kresbu i malbu
 • s barevnou škálou teplých a studených tónů
 • s prací u stojanu
 • s kreslením a malováním venku
 • s malováním na plátno
 • návštěva aktuální výstavy, muzea nebo botanické zahrady
 • soutěže a hry

 

Co s sebou:

Na příměstský letní tábor děti nepotřebují žádné vlastní kresebné náčiní, vše bude v ateliéru k dispozici. Vybavte děti velkou svačinou a také trikem nebo košilí na převlečení, aby se neumazaly od barev. Pro cestu do muzea či galerie budou děti potřebovat lítačku případně vhodné jízdenky.


 

Jak se na kurz přihlásit:

 1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
 2. E-mailem na adrese kreslime@atelier45.cz
 3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

Způsob platby:

 1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uvést jméno účastníka.
 2. Hotově nebo platební kartou přímo v našem ateliéru v době úředních hodin.
 3. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

Těšíme se na Vás!Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímatBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog