Akvarel s Markétou

Kdyby byla jen jedna pravda, nebylo by možno namalovat sto obrazů na jedno téma. Pablo Picasso

KDE: ateliér ZLATNICKÁ 5/1125

KDY:  každé úterý 18:00 - 20:00, kurz probíhá od září do června a pokud je volné místo, můžete do něj vstoupit kdykoli v průběhu roku, kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé

CENA: 4 200 Kč / 10 lekcí, cena jedné lekce 500 Kč, v ceně jsou pomůcky na první lekci, na další lekce si nosíte vlastní akvarelové barvy a štětce, případně je možné si za příplatek půjčit ateliérové

LEKTOR: Markéta Laštuvková

Přihlašte se na tento kurz

 

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Telefon *

  Máte dárkový poukaz?

  Poznámka

  Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

  telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

  Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

  * = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

  Štětec, papír, barva.... ale především voda dělá z akvarelu krásnou, nenahraditelnou výtvarnou techniku. Ovládněte barevnou skvrnu na papíře. Pozorujte pigment, jak se pomalým schnutím ukládá a mění. Akvarel pracuje dokud není zcela suchý. V kurzu akvarelu s Markétou budete postupovat krok po kroku od začátku, naučíte se pracovat s vodou, míchat barvy, správně se dívat ... a především vědět, kdy je správný čas skončit a nechat pracovat akvarel. Říká se, že akvarel je jedna z nejtěžších technik a je hodně o náhodě. Není to tak docela pravda, můžeme spíš říci, že je hodně o zkušenosti.

  Kurz Akvarelu s Markétou je určen pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet a osvojit tuto krásnou techniku. Začneme všichni postupně od začátku. Ukážeme si správné držení štětce, vysvětlíme si, jaké jsou mezi nimi rozdíly, a řekneme si, proč je důležitá správná volba papíru. Naučíme se malovat akvarelem a la prima, ale také postupně ve vrstvách. Zjistíme, že ke zdárnému výsledku je potřeba nejen dobrý štětec, správný papír a barvy, ale také hodně, hodně vody.

  S ČÍM SE SEZNÁMÍTE:

  • Materiály pro akvarel
  • Slepokresba
  • Techniky
  • Malba do suchého a mokrého podkladu
  • Malba a la prima
  • Vrstvení
  • Jedinečnost akvarelu

  KDYŽ NEMOHU PŘIJÍT: V balíčku 10 lekcí si můžete 2 lekce nahradit. Pokud nemůžete na lekci přijít, je potřeba se nejpozději den předem omluvit a lekce vám nepropadne. Můžete si ji nahradit v jiném kurzu (kromě figury) kde je volno, nebo v následujícím týdnu. Platnost balíčku 10 lekcí je 12 týdnů.

  CO S SEBOU: Na první lekci nepotřebujete žádné vlastní náčiní, doporučujeme ale něco na převlečení (stačí stará velká košile nebo triko). Na další lekce si nosíte vlastní barvy a štětce, vhodný je také blok s akvarelovými papíry. Lektor vám rád poradí s jejich výběrem. Případně je možné si za příplatek zapůjčit pomůcky ateliérové.

  JAK SE NA KURZ PŘIHLÁSIT:

  1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
  2. E-mailem na adrese kreslime@atelier45.cz
  3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

  ZPŮSOB PLATBY:

  1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďte jméno účastníka.
  2. Hotově nebo platební kartou přímo v našem ateliéru Zlatnická 5/1125.
  3. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).
  • facebook
  • Instagram_App_Large_May2016_200
  • youtube
  • blog
  • Rozhovory