co s sebou / online přihláška / lektoři / ohlasy klientů / fotogalerie

ateliér SOKOLOVSKÁ 45/438

Od 11. září 2018 - každé úterý od 10,00 do 12,00

Do kurzu můžete vstoupit kdykoli během roku.

cena 2 700 Kč včetně pomůcek 10 lekcí (kromě akrylu a pláten), cena jedné lekce 300 Kč

Kdo vás kurzem povede:

MgA. Michaela Petrů

Nejprve se seznámíme s různými materiály a technologií akrylové malby. Na příkladech děl známých malířů od historie po součastnost si ukážeme základní malířské postupy i současné trendy. Budeme postupovat krok po kroku. Začneme kresbou uhlem, malbou zátiší temperou až se dostaneme k malbě akrylem. Poodhalíme její přednosti a možnosti. Tato technika je stále více oblíbena pro jasné barevné odstíny barev a rychlý malířský postup. Akrylové barvy jsou pojeny disperzí a proto se dají snadno ředit vodou. Malba rychle zasychá, barvy dobře kryjí a díky tomu se dají rychleji překrývat a vrstvit než u olejomalby. Naučíme se také pracovat s různými pomůckami jako jsou malířské špachtle, různé pasty a gely. Vyzkoušíme si vytvořit různé struktury a efekty v obraze. Technik malby akrylem je mnoho. Budeme se věnovat např. realistické malbě podle předlohy, vrstvené malbě špachtlí, strukturální abstrakci nebo technice akční malby „drip painting“ Jacksona Polloca (malba vzniklá kapáním a cákáním barvy na plátno). Kurz je určen jak pro úplné začátečníky tak pro pokročilé malíře.

S čím se seznámíte:

 •  Materiály
 •  Kompozice
 •  Míchání barev
 •  Tempera a akryl
 •  Malba ve stupních šedi
 •  Malba dvě kontrastní barvy + bílá
 •  Malba plná paleta
 •  Napínání plátna a jeho úprava

Přijďte k nám na návštěvu!

Přijďte si vyzkoušet lekci zdarma. Nabízíme vám dvě hodiny kreslení v našem ateliéru zdarma. Budete tak mít možnost seznámit se s lektory, prostředím a popovídat si o vybraném kurzu.

 

Co s sebou:

Na první lekci kurzu malby akrylem nepotřebujete žádné vlastní kresebné a malířské náčiní. Vše vám bude k dispozici v našem ateliéru: malířský stojan, kreslící deska, papír, tužky, uhly, rudky, fixativy, suché pastely, gumy, tempery, štětce, pojidla... I na další lekce jsou vám k dispozici v ateliéru materiály ke kresbě. K malbě budete potřebovat náčiní vlastní - štětce, barvy, pojidla, ale to si vše domluvíte s Míšou podle vašich přání a cílů.


 

Jak se na kurz přihlásit:

 1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
 2. E-mailem na adrese kreslime@atelier45.cz
 3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

Nemůžete na lekci přijít?

Pokud nemůžete v průběhu 10 lekcí přijít, stačí když se omluvíte 24 hodin předem, lekce nepropadá a cyklus se jen posune o týden dopředu. Takto se můžete omluvit dvakrát. V závažných případech možno řešit individuálně.

 


Způsob platby:

 1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uvést jméno účastníka.
 2. Hotově přímo v našem ateliéru v době konání kurzů.
 3. Platební kartou v našem ateliéru v době konání kurzů.
 4. Benefitními poukázkami Sodexo a Benefity (viz Obchodní podmínky).

Těšíme se na Vás!Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímatBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog