Dopolední kresba a akvarel

Kdo pracuje rukama, je dělník. Kdo pracuje rukama a hlavou, je řemeslník. Kdo pracuje rukama, hlavou a srdcem, je umělec. František z Assisi

KDE: ateliér ZLATNICKÁ 5/1125

KDY:  od 13. 9. 2023 každá středa 10:00 - 12:00 kurz probíhá od září do června a pokud je volné místo, můžete do něj vstoupit kdykoli v průběhu roku, kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé

CENA: 4 200 Kč / 10 lekcí, cena jedné lekce 500 Kč, v ceně jsou základní pomůcky na první lekci

LEKTOR: Kamila Havlíková

Přihlašte se na tento kurz

 

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Telefon *

  Máte dárkový poukaz?

  Poznámka

  Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

  telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

  Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

  * = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

  Dopolední kurz se zaměřením na akvarel je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

  Akvarel vás osloví svojí bezprostředností, živostí barev a schopností stále překvapovat. V kurzu se postupně seznámíte se základy akvarelové malby. Budete zapouštět barvy do mokrého podkladu, sledovat a usměrňovat jejich prolínání, vyzkoušíte si stříkání, stékání a další způsoby malby. Postupně získáte cit pro množství vody a barvy ve štětci a zdánlivě nepředvídatelný akvarel se stane hravým partnerem.

  Budete se pozorně dívat a kreslit i malovat nejrůznější přírodniny, protože příroda je nejlepší učitelka. Vyzkoušíte si namalovat rostliny, motýly, ptáky a vytvoříte si i jednoduchou knížku – leporelo. Dozvíte se také praktické rady pro skicování venku, protože akvarel je ideální technika k zachycení míst a zážitků na cestách.

  Základem je radost z experimentu a tvoření, nebát se chyb a dovolit akvarelu projevit jeho svobodnou, hravou a divokou povahu.

  S ČÍM SE SEZNÁMÍTE:

  •  Materiály pro akvarel i kresbu
  •  Malba do mokrého podkladu
  •  Malba do suchého podkladu
  •  Míchání barev
  •  Volná kresba
  •  Jak se správně dívat
  •  Jak vystačit s málem
  •  Skicování na cestách

  KDYŽ NEMOHU PŘIJÍT: V balíčku 10 lekcí si můžete 2 lekce nahradit. Pokud nemůžete na lekci přijít, je potřeba se nejpozději den předem omluvit a lekce vám nepropadne. Můžete si ji nahradit v jiném kurzu (kromě figury) kde je volno, nebo v následujícím týdnu. Platnost balíčku 10 lekcí je 12 týdnů.

  CO S SEBOU:

  Na první lekci kurzu nepotřebujete vlastní pomůcky, vše vám bude v ateliéru k dispozici. Na další lekce si po poradě s lektorem nosíte vlastní barvy a štětce, vhodný je také vlastní blok s akvarelovými papíry.

  JAK SE NA KURZ PŘIHLÁSIT:

  1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
  2. E-mailem na adrese kreslime@atelier45.cz
  3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

  ZPŮSOB PLATBY:

  1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďte jméno účastníka.
  2. Hotově přímo v našem ateliéru Zlatnická 5/1125.
  3. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).
  • facebook
  • Instagram_App_Large_May2016_200
  • youtube
  • blog
  • Rozhovory