Dopolední kresba a akvarel

Kdo pracuje rukama, je dělník. Kdo pracuje rukama a hlavou, je řemeslník. Kdo pracuje rukama, hlavou a srdcem, je umělec. František z Assisi

KDE: ateliér Revoluční 6/1963

KDY:  každá středa 10:00 - 12:00 kurz začíná 11.9. 2024  a pokud je volné místo, můžete do něj vstoupit kdykoli v průběhu roku, kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé

CENA: 4 200 Kč, samostatná 1 lekce bez pomůcek 500 Kč, samostatná 1 lekce s pomůckami 600 Kč, na první lekci zapůjčíme ateliérové pomůcky pro všechny, na další lekce si přinesete pomůcky vlastní, nebo si je můžete zakoupit za výhodnou cenu v našem ateliéru a po dobu kurzu nabízíme jejich uschování v ateliéru. Papíry jsou po celou dobu kurzu v ateliéru k dispozici.

LEKTOR: Kamila Havlíková

Přihlašte se na tento kurz

 

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Telefon *

  Máte dárkový poukaz?

  Poznámka

  Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

  telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

  Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

  * = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

  Dopolední kurz se zaměřením na akvarel je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

  Akvarel vás osloví svojí bezprostředností, živostí barev a schopností stále překvapovat. V kurzu se postupně seznámíte se základy akvarelové malby. Budete zapouštět barvy do mokrého podkladu, sledovat a usměrňovat jejich prolínání, vyzkoušíte si stříkání, stékání a další způsoby malby. Postupně získáte cit pro množství vody a barvy ve štětci a zdánlivě nepředvídatelný akvarel se stane hravým partnerem.

  Budete se pozorně dívat a kreslit i malovat nejrůznější přírodniny, protože příroda je nejlepší učitelka. Vyzkoušíte si namalovat rostliny, motýly, ptáky a vytvoříte si i jednoduchou knížku – leporelo. Dozvíte se také praktické rady pro skicování venku, protože akvarel je ideální technika k zachycení míst a zážitků na cestách.

  Základem je radost z experimentu a tvoření, nebát se chyb a dovolit akvarelu projevit jeho svobodnou, hravou a divokou povahu.

  S ČÍM SE SEZNÁMÍTE:

  •  Materiály pro akvarel i kresbu
  •  Malba do mokrého podkladu
  •  Malba do suchého podkladu
  •  Míchání barev
  •  Volná kresba
  •  Jak se správně dívat
  •  Jak vystačit s málem
  •  Skicování na cestách

  KDYŽ NEMOHU PŘIJÍT: Pokud nemůžete na lekci přijít, je potřeba se nejpozději den předem omluvit a lekce vám nepropadne, můžete si ji nahradit v jiném kurzu po dobu trvání vašeho kurzu. Pokud nemůžete přijít v jiném dni, máte možnost si jednu lekci o týden posunout. Kurz by pak vycházel na 11 týdnů.

  JAK SE NA KURZ PŘIHLÁSIT:

  1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
  2. E-mailem na adrese kreslime@atelier45.cz
  3. Pro dotazy jsme vám k dispozici na tel: 603 812 536, 733 779 050

  ZPŮSOB PLATBY:

  1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďte jméno účastníka.
  2. Hotově nebo kartou v našem ateliéru Revoluční 6/1963
  3. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).
  • facebook
  • Instagram_App_Large_May2016_200
  • youtube
  • blog
  • Rozhovory