co s sebou / online přihláška / lektoři / ohlasy klientů / fotogalerie

ateliér KŘIŽÍKOVA

14. 5. 2018 - 11. 6. 2018 každé pondělí od 18,00 do 20,00  zaměřeno na hlubotisk - suchá jehla

cena 1 950 Kč včetně pomůcek   5 lekcí

Kdo vás kurzem povede:

Akad. mal. Markéta Laštuvková

Přijďte se seznámit s hlubotiskem, s touto krásnou výtvarnou technikou. Se zatajeným dechem budete odkrývat vlastní výtisk suché jehly. Večerní kurz grafických technik je určen pro všechny, kteří se chtějí dozvědět něco o tisku z výšky i z hloubky,  slepotisku či monotypu. Vysvětlíme si základní rozdíly mezi jednotlivými technikami a v kurzu zaměřeném na hlubotisk si vytiskneme dvě suché jehly.

S čím se seznámíte:

 • Materiály pro různé grafické techniky
 • Tisk z hloubky, monotyp a slepotisk
 • Tisk v hlubotiskovém lisu
 • Správná volba a příprava papíru pro tisk
 • Barva v tisku
 • Závěrečné vypínání a číslování grafických listů

Přijďte k nám na návštěvu!

Přijďte si vyzkoušet lekci zdarma. Nabízíme vám dvě hodiny kreslení v našem ateliéru zdarma. Budete tak mít možnost seznámit se s lektory, prostředím a popovídat si o vybraném kurzu.

 

Co s sebou:

Na kurz grafických technik si přineste hlavně něco na převlečení - stačí velká stará košile nebo plášť. Počítejte s tím, že budeme pracovat s  barvami, které se nedají vyprat. Jinak nepotřebujete žádné vlastní kresebné náčiní. Vše vám bude k dispozici v našem ateliéru: kreslící deska, tisková forma - plastová i zinková deska, jehly a rydla, barvy, papíry...


 

Jak se na kurz přihlásit:

 1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
 2. E-mailem na adrese info@atelier45.cz
 3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

Přijďte podlehnout kráse hlubotisku

 


Způsob platby:

 1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uvést jméno účastníka.
 2. Hotově přímo v našem ateliéru v době konání kurzů.
 3. Platební kartou v našem ateliéru v době konání kurzů.
 4. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

Těšíme se na Vás!Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímatBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog