co s sebou / online přihláška / lektoři / ohlasy klientů / fotogalerie

ateliér KŘIŽÍKOVA

Termín připravujeme od 18,00 do 20,00

 

 

Kdo vás kurzem povede:

Akad. mal. Markéta Laštuvková

Ilustrace jsou důležitou součástí knihy, ovlivňují nás už při jejím výběru. Kdo by si ze svých dětských let nepamatoval svou oblíbenou knížku? A právě obrázky, které ji provází, se nám vryjí do paměti. Neměli jste někdy chuť namalovat ilustrace vlastní? V podělním kurzu akvarelové ilustrace budete mít možnost. Dotkneme se různých témat od botanické ilustrace, přes dětskou, fantasy až k ilustraci k básním. Pracovat budeme především akvarelem, vyzkoušíme různé možnosti jeho využití. Zapojíme akvarelové pastelky a vykrývací lak. Řekneme si o barevné i černobílé ilustraci. Přijďte se ponořit do práce ilustrátora, možná právě tento kurz vám otevře dveře pro vaši další práci.

S čím se seznámíte:

 •  Různé techniky
 •  Kompozice
 •  Dětská ilustrace
 •  Ilustrace k básni
 •  Botanická ilustrace
 •  Fantasy

Přijďte k nám na návštěvu!

Přijďte si vyzkoušet lekci zdarma. Nabízíme vám dvě hodiny kreslení v našem ateliéru zdarma. Budete tak mít možnost seznámit se s lektory, prostředím a popovídat si o vybraném kurzu.

 

Co s sebou:

Na kurz ilustrace nepotřebujete žádné vlastní náčiní, doporučuji ale něco na převlečení (stačí stará velká košile nebo triko). Vše ostatní vám bude k dispozici v našem ateliéru: malířský stojan, kreslící deska, papír, štětce a základní akvarelové barvy.


 

Jak se na kurz přihlásit:

 1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
 2. E-mailem na adrese info@atelier45.cz
 3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

Nemůžete na lekci přijít?

Pokud nemůžete v průběhu kurzu na lekci přijít, máme pro vás náhradní termín.

V případě delší nepřítomnosti si můžete lekce nahradit v jiném kurzu po domluvě.

 


Způsob platby:

 1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uvést jméno účastníka.
 2. Hotově přímo v našem ateliéru v době konání kurzů.
 3. Platbení kartou v našem ateliéru v době konání kurzů.
 4. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

Těšíme se na Vás!Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímatBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog