Malování z lodi

Barva se mne zmocnila, už se za ní nemusím honit, vím, že mne drží navždycky. Paul Klee

KDY: připravujeme

KDE: sejdeme se na Křižovnickém náměstí na schodech před kostelem sv. Františka z Assisi.

CENA:

LEKTOR: Veronika Kostová, Markéta Laštuvková

Přihlašte se na tento kurz

 

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Telefon *

  Máte dárkový poukaz?

  Poznámka

  Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

  telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

  Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

  * = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

  Malování z lodi patří k našim ojedinělým kurzům, které vypisujeme jen několikrát do roka. Kreslíme a malujeme na palubě lodi za plavby, využijeme nádherné perspektivy z pohledu hladiny Vltavy, skicujeme za pohybu i při krátkém zakotvení. Veškeré pomůcky si každý přinese vlastní, výběr techniky je na každém podle jeho uvážení. Můžeme kreslit pastelem, uhlem, rudkou, tužkou či tuší, nebo malovat akvarelem. Možné je také skicovat olejem, temperou, akrylem... Jen počítejte s omezeným prostorem v lodi. Skicáky a plátna jsou ideální do formátu A3, maximálně A2. Počítejte také s dvouhodinovou plavbou na lodi, (kde není toaleta). Za chladnějšího počasí je dobré pamatovat na vhodné oblečení, hodí se také termoska a bezprsté rukavice.

  S ČÍM SE SEZNÁMÍTE:

  • Vše, co je nezbytné pro kresbu a malbu
  • Městská krajina s perspektivy hladiny Vltavy
  • Skicování za pohybu
  • Světlo a stín
  • Kompozice
  • Malování v plenéru za měnícího se světla

   

  CO S SEBOU: Veškeré kresebné a malířské pomůcky si přinese každý vlastní. Rádi poradíme, co je vhodné. Za nepříznivého počasí teplé oblečení, užijete také termosku a bezprsté rukavice.

  JAK SE NA KURZ PŘIHLÁSIT:

  1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
  2. E-mailem na adrese kreslime@atelier45.cz
  3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

  ZPŮSOB PLATBY:

  1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďte jméno účastníka.
  2. Hotově nebo platební kartou přímo v našem ateliéru Zlatnická 5/1125.
  3. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

  PRÁCE Z KURZU

  • facebook
  • Instagram_App_Large_May2016_200
  • youtube
  • blog
  • Rozhovory