Kresba, malba, akvarel

Malíř maluje vzhled věcí, nikoliv jejich objektivní existenci. Ernst L. Kirchner.

KDE: ateliér Revoluční 6/1963

KDY: každé úterý 18:00 - 20:00 kurz začíná 3. 9. 2024 a pokud je volné místo, můžete do něj vstoupit kdykoli v průběhu roku, kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé

CENA: 4 200 Kč bez materiálu, 5 600 Kč s materiálem/ 10 lekcí, samostatná 1 lekce bez pomůcek 500 Kč, samostatná 1 lekce s pomůckami 600 Kč

Papíry jsou v ceně po celou dobu kurzu. Na první lekci dostanete základní kresebný materiál. Pokud zvolíte variantu balíček 10 lekcí bez materiálu, budete mít k dispozici na první lekci základní kresebné pomůcky, na další lekce si přinesete pomůcky vlastní. Nově příchozím nabízíme vstupní balíček s pomůckami včetně akrylových barev v ceně 1 900 Kč za zvýhodněnou cenu 1300 Kč. Po dobu kurzu nabízíme možnost uchování pomůcek v ateliéru. Nemusíte si tedy nosit pomůcky na každou lekci a pracujete s vlastními barvami a štětci. (Balíček obsahuje akrylové barvy 12 x 100 ml, ploché štětce, sadu suchých pastelů, uhel a tuš.) Pokud zvolíte variantu balíček 10 lekcí s materiálem, používáte ateliérové pomůcky - tužky, uhel, rudky, tuš, pastel, studijní tempery a štětce. Akrylové barvy nejsou v ceně.

LEKTOR: Veronika Kostová, Markéta Laštuvková

Přihlašte se na tento kurz

 

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Telefon *

  Máte dárkový poukaz?

  Poznámka

  Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

  telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

  Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

  * = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

  Otevřené kurzy kresby, malby a akvarelu jsou určeny všem, kteří se nebojí rozvinout vlastní kreativitu a projevit svůj výraz. Žádné předchozí zkušenosti nejsou nutné, neboť budeme postupovat společně krůček za krůčkem, tak jak bude potřeba. Budeme se věnovat zátiší i volné práci a budeme střídat techniky od kresebných přes akvarel po malbu. Někdo třeba zůstane jen u kresby tužkou nebo perkem, jiný se nadchne pro akvarel a někdo bude potřebovat velký formát a zářivé barvy. Cílem kurzu je pomoci každému najít vlastní přístup a ten citlivě prohlubovat.

  S ČÍM SE SEZNÁMÍTE:

  • Materiály pro kresbu a malbu
  • Techniky kreslení a malování
  • Technika akvarelu
  • Kompozice a perspektiva
  • Světlo a stín
  • Míchání barev
  • Výběr vhodného námětu
  • Osobitost stylu …

  KDYŽ NEMOHU PŘIJÍT: Pokud nemůžete na lekci přijít, je potřeba se nejpozději den předem omluvit a lekce vám nepropadne, můžete si ji nahradit v jiném kurzu po dobu trvání vašeho kurzu. Pokud nemůžete přijít v jiném dni, máte možnost si jednu lekci o týden posunout. Kurz by pak vycházel na 11 týdnů.

  JAK SE NA KURZ PŘIHLÁSIT:

  1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
  2. E-mailem na adrese kreslime@atelier45.cz
  3. Pro dotazy jsme vám k dispozici na tel: 603 812 536, 733 779 050

  ZPŮSOB PLATBY:

  1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďte jméno účastníka.
  2. Hotově nebo platební kartou v našem ateliéru Revoluční 6/1963
  3. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).
  • facebook
  • Instagram_App_Large_May2016_200
  • youtube
  • blog
  • Rozhovory