Kresba a malba dopolední

Barva se mne zmocnila, už se za ní nemusím honit, vím, že mne drží navždycky. Paul Klee

KDE: ateliér SOKOLOVSKÁ 45/438

KDY: každé úterý 10:00 - 12:00 (na lekci se hlaste předem), kurz probíhá i během prázdninových měsíců v červenci a srpnu

CENA: 3 700 Kč / 10 lekcí, cena jedné lekce 400 Kč, sleva 10% pro seniory nad 60 let; v ceně jsou základní kresebné pomůcky (papír, tužka, uhel, rudka, tuš, pastel, školní tempera), ostatní pomůcky vlastní, popřípadě je možné za poplatek zapůjčit v ateliéru

LEKTOR: Veronika Kostová, Markéta Laštuvková

Přihlašte se na tento kurz

 

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Telefon *

  Máte dárkový poukaz?

  Poznámka

  Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

  telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

  Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

  * = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

  Dopolední kurz kresby a malby jsou určeny všem, kteří touží rozvinout vlastní kreativitu a projevit svůj výraz. Žádné předchozí zkušenosti nejsou nutné, neboť budeme postupovat společně krůček za krůčkem od zátiší kreslených uhlem nebo rudkou, přes barevné motivy suchým či olejovým pastelem až k inspiracím světovými umělci malovanými vaječnou temperou. A konečně k vlastním dílům, realistickým či abstraktním, olejem či akrylem. Někdo třeba zůstane jen u kresby tužkou, jiný bude potřebovat velký formát a zářivé barvy. Cílem kurzu je pomoci každému najít vlastní přístup a ten citlivě prohlubovat.

  S ČÍM SE SEZNÁMÍTE:

  • Vše, co je nezbytné pro kresbu a malbu
  • Techniky kreslení a malování
  • Kompozice a perspektiva
  • Světlo a stín
  • Výběr vhodného námětu
  • Osobitost stylu …

  CO S SEBOU: Na kurz kresby a malby zpočátku nepotřebujete žádné vlastní kresebné náčiní. Vše vám bude k dispozici v našem ateliéru: malířský stojan, kreslící deska, papír, tužky, uhly, rudky, fixativy, gumy. V další fázi po dohodě s lektorem je třeba si obstarat vlastní výbavu - pastely pro kresbu, pro malbu temperu, akryl či olej a plátna.

  JAK SE NA KURZ PŘIHLÁSIT:

  1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
  2. E-mailem na adrese kreslime@atelier45.cz
  3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

  ZPŮSOB PLATBY:

  1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďte jméno účastníka.
  2. Hotově přímo v našem ateliéru Sokolovská 45/438.
  3. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

  PRÁCE LEKTORA

  PRÁCE Z KURZU

  • facebook
  • Instagram_App_Large_May2016_200
  • youtube
  • blog
  • Rozhovory