Kresba a malba s Yvone

Myslím, že jako malíř se vymykám jakékoliv klasifikaci. James Ensor

KDE: ateliér Revoluční 6/1963

KDY: každou středu 18:00 - 20:00 kurz začání 11. 9. 2024 a pokud je volné místo, můžete do kurzu vstoupit kdykoli v průběhu roku, kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. 

CENA: 4 200 Kč bez materiálu, 5 600 Kč s materiálem/ 10 lekcí, samostatná 1 lekce bez materiálu 500 Kč, samostatná 1 lekce s materiálem 600 Kč,

Papíry jsou v ceně po celou dobu kurzu. Na první lekci dostanete základní kresebný materiál. Pokud zvolíte variantu balíček 10 lekcí bez materiálu, budete mít k dispozici na první lekci základní kresebné pomůcky, na další lekce si přinesete pomůcky vlastní. Nově příchozím nabízíme vstupní balíček s pomůckami včetně akrylových barev v ceně 1 900 Kč za zvýhodněnou cenu 1300 Kč. Po dobu kurzu nabízíme možnost uchování pomůcek v ateliéru. Nemusíte si tedy nosit pomůcky na každou lekci a pracujete s vlastními barvami a štětci. (Balíček obsahuje akrylové barvy 12 x 100 ml, ploché štětce, sadu suchých pastelů, uhel a tuš.) Pokud zvolíte variantu balíček 10 lekcí s materiálem, používáte ateliérové pomůcky - tužky, uhel, rudky, tuš, pastel, studijní tempery a štětce. Akrylové barvy nejsou v ceně.

LEKTOR: Yvone Baalbaki

Přihlašte se na tento kurz

 

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Telefon *

  Máte dárkový poukaz?

  Poznámka

  Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

  telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

  Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

  * = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

  Kurz malby a kresby s Yvonne Baalbaki je připravený krůček po krůčku. V průběhu jednotlivých lekcí lektorka vysvětlí, jak na kompozici, míchání barev, správný podklad a postup. Nezáleží na tom, zda jste úplní začátečníci, nebo již máte s malbou zkušenosti. Samozřejmě nebudou chybět základy kresby, které jsou pro malbu stěžejní. V kurzu je maximální počet 10 studentů tak, aby se lektorka mohl věnovat každému zvlášť podle jeho potřeb.

  Chcete se naučit ovládat štětec, namíchat barvy a zažít ten skvělý pocit, kdy pod vaší rukou vzniká OBRAZ? V našem kurzu malby máte tu možnost!  Seznámíme se s různými materiály, řekneme si o kompozici, základní skladbě obrazu, naučíme se pracovat s kontrastními a doplňkovými barvami a ovládneme jejich míchání. V průběhu lekcí se dozvíme, jak zdolat řemeslné těžkosti, budeme se věnovat prostoru v obrazu, malbě “odzadu dopředu” či malbě “a la prima”.  Na vás pak bude to nejdůležitější – fantazie a invence.

  S ČÍM SE SEZNÁMÍTE:

  •  Materiály
  •  Základy kresby
  •  Kompozice
  •  Míchání barev
  •  Malba ve stupních šedi
  •  Malba dvě kontrastní barvy + bílá
  •  Malba plná paleta
  •  Napínání plátna a jeho úprava

  KDYŽ NEMOHU PŘIJÍT: Pokud nemůžete na lekci přijít, je potřeba se nejpozději den předem omluvit a lekce vám nepropadne, můžete si ji nahradit v jiném kurzu po dobu trvání vašeho kurzu. Pokud nemůžete přijít v jiném dni, máte možnost si jednu lekci o týden posunout. Kurz by pak vycházel na 11 týdnů.

  JAK SE NA KURZ PŘIHLÁSIT:

  1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
  2. E-mailem na adrese kreslime@atelier45.cz
  3. Pro dotazy jsme vám k dispozici na tel: 603 812 536, 733 779 050

  ZPŮSOB PLATBY:

  1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďte jméno účastníka.
  2. Hotově nebo kartou v našem ateliéru Revoluční 6/1963
  3. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).
  • facebook
  • Instagram_App_Large_May2016_200
  • youtube
  • blog
  • Rozhovory