Kresba a malba s Yvone

Myslím, že jako malíř se vymykám jakékoliv klasifikaci. James Ensor

KDE: ateliér ZLATNICKÁ 5/1125

KDY:  každý čtvrtek 18:30 - 20:30 kurz probíhá od října do června a pokud je volné místo, můžete do něj vstoupit kdykoli v průběhu roku, kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Kurz je vhodný i jako příprava k talentovým zkouškám.

CENA: 4 200 Kč / 10 lekcí, cena jedné lekce 500 Kč, v ceně jsou základní kresebné pomůcky (papír, tužka, uhel, rudka, tuš, pastel, školní tempera), ostatní pomůcky vlastní, popřípadě je možné za poplatek zapůjčit v ateliéru

LEKTOR: Yvone Baalbaki

Přihlašte se na tento kurz

 

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Telefon *

  Máte dárkový poukaz?

  Poznámka

  Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

  telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

  Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

  * = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

  Kurz malby a kresby s Yvonne Baalbaki je připravený krůček po krůčku. V průběhu jednotlivých lekcí lektorka vysvětlí, jak na kompozici, míchání barev, správný podklad a postup. Nezáleží na tom, zda jste úplní začátečníci, nebo již máte s malbou zkušenosti. Samozřejmě nebudou chybět základy kresby, které jsou pro malbu stěžejní. V kurzu je maximální počet 10 studentů tak, aby se lektorka mohl věnovat každému zvlášť podle jeho potřeb.

  Chcete se naučit ovládat štětec, namíchat barvy a zažít ten skvělý pocit, kdy pod vaší rukou vzniká OBRAZ? V našem kurzu malby máte tu možnost!  Seznámíme se s různými materiály, řekneme si o kompozici, základní skladbě obrazu, naučíme se pracovat s kontrastními a doplňkovými barvami a ovládneme jejich míchání. V průběhu lekcí se dozvíme, jak zdolat řemeslné těžkosti, budeme se věnovat prostoru v obrazu, malbě “odzadu dopředu” či malbě “a la prima”.  Na vás pak bude to nejdůležitější – fantazie a invence.

  S ČÍM SE SEZNÁMÍTE:

  •  Materiály
  •  Základy kresby
  •  Kompozice
  •  Míchání barev
  •  Tempera a akryl
  •  Malba ve stupních šedi
  •  Malba dvě kontrastní barvy + bílá
  •  Malba plná paleta
  •  Napínání plátna a jeho úprava

  KDYŽ NEMOHU PŘIJÍT: V balíčku 10 lekcí si můžete 2 lekce nahradit. Pokud nemůžete na lekci přijít, je potřeba se nejpozději den předem omluvit a lekce vám nepropadne. Můžete si ji nahradit v jiném kurzu (kromě figury) kde je volno, nebo v následujícím týdnu. Platnost balíčku 10 lekcí je 12 týdnů.

  CO S SEBOU:

  Na první lekci kurzu malby nepotřebujete žádné vlastní kresebné a malířské náčiní. Vše vám bude k dispozici v našem ateliéru: malířský stojan, kreslící deska, papír, tužky, uhly, rudky, fixativy, gumy... I na další lekce jsou vám k dispozici v ateliéru materiály ke kresbě. K malbě budete potřebovat náčiní vlastní - štětce, barvy, pojidla, ale to si vše domluvíte s lektorkou podle vašich přání a cílů.

  JAK SE NA KURZ PŘIHLÁSIT:

  1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
  2. E-mailem na adrese kreslime@atelier45.cz
  3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

  ZPŮSOB PLATBY:

  1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďte jméno účastníka.
  2. Hotově přímo v našem ateliéru Zlatnická 5/1125.
  3. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).
  • facebook
  • Instagram_App_Large_May2016_200
  • youtube
  • blog
  • Rozhovory