co s sebou / online přihláška / lektoři / ohlasy klientů / fotogalerie

OTEVŘENÝ KURZ 

můžete vstoupit kdykoli během roku

Ateliér Křižíkova   každá středa od 18,00 do 20,00

cena za 5 lekcí 1 800 Kč nebo za 10 lekcí 3 200 Kč (včetně základních pomůcek a prvního plátna; olejové barvy vlastní po domluvě s lektorem)

Kdo vás kurzem povede:

Veronika Radová

Kurz je určen především začátečníkům, ale i  mírně pokročilým, kteří mohou navázat na své předchozí zkušenosti.  Při nezaměnitelné vůni terpentýnu a olejových barev poznáte specifické široké možnosti použití olejomalby od lazur, splývavé malby až po pasty… Povede Vás lektorka Veronika Radová, která vystudovala restaurátorství na Akademii výtvarných umění v Praze. Společně budete postupovat krok za krokem. Po prvních nesmělých pokusech se naučíte využívat přednosti této malířské techniky. Vyzkoušíte si různé způsoby použití olejové barvy. Poté budete pokračovat malbou dvoubarevného obrazu až po klasické techniky olejomalby: a la prima a malby ve vrstvách, kterou požívali i barokní mistři.

Olejomalba je jedna z nejtradičnějších malířských technik. Byla v oblibě téměř všech význačných historických malířů.

 

S čím se seznámíte:

 • Základy teorie barev
 • Kompozice
 • Dvoubarevná malba v lazuře
 • Malba a la prima
 • Mlaba vrstvená
 • Použití skic v praxi
 • Použití podkresby
 • Malba do mokrého
 • Lazury

Přijďte k nám na návštěvu!

Přijďte si vyzkoušet lekci zdarma. Nabízíme vám dvě hodiny kreslení v našem ateliéru zdarma. Budete tak mít možnost seznámit se s lektory, prostředím a popovídat si o vybraném kurzu.

 

Co s sebou:

Na večerní kurz malby olejem nepotřebujete na první lekci žádné vlastní kresebné náčiní, počítejte jen s něčím na převlečení (větší košile, triko nebo plášť).  Na další lekce je vhodné si přinést vlastní sadu olejových barev a paletu. Vše vám bude vysvětleno při první lekci. Štětce a media k ředění barev vám budou k dispozici v ateliéru.


Jak se na kurz přihlásit:

 1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
 2. E-mailem na adrese kreslime@atelier45.cz
 3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

Nemůžete na lekci přijít?

Pokud nemůžete v průběhu cyklu lekcí přijít, máme pro Vás dvě náhradní lekce. Stačí se omluvit 24 hodin dopředu a lekce Vám nepropadne.

 

Způsob platby:

 1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uvést jméno účastníka.
 2. Hotově přímo v našem ateliéru v době konání kurzů.
 3. Platební kartou v našem ateliéru v době konání kurzů.
 4. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

Těšíme se na Vás!Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímatBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog