co s sebou / online přihláška / lektoři / ohlasy klientů / fotogalerie

ateliér KŘIŽÍKOVA

Od 5. 2. 2018 do 11. 6. 2018 každé pondělí od 18,00 do 20,00

Jedná se o "neomezený" kurz, můžete začít kdykoli

cena 2 500 Kč včetně pomůcek 10 lekcí, cena jedné lekce 280 Kč

Kdo vás kurzem povede:

Mgr. Tereza Černá

Baví vás malovat, kreslit či jakkoli tvořit? Dlouho jste už nemalovali, protože si na to nedokážete doma najít čas? Nemalujete, protože máte pocit, že malovat neumíte? Malovat umí každý, od útlého dětství až po seniorský věk.

Budeme tvořit v duchu myšlenky, že v malování neexistují žádné chyby a nic není špatně. Neexistují žádná pravidla (není potřeba znát perspektivu, teorii barev, proporce člověka…), stačí jen chuť tvořit. Malovat může opravdu každý. Nejsou potřeba žádné předchozí výtvarné zkušenosti.

Cílem kurzu je odpočinout si od běžných starostí, zapomenout na okolní svět, relaxovat a trochu si hrát. Přitom se seznámíte s výtvarnými technikami a skrze tvoření se přiblížíte sámi sobě.

Vaším průvodcem v kurzu bude milá a empatická Tereza, která se dokáže naladit a soustředit na každého zvlášť. Tereza má pedagogické vzdělání a absolvovala dvouletý arteterapeutický a artefiletický výcvik u Mirka Huptycha.

Co můžete v kreativním ateliéru zažít:

 • Práci s barvami, slovy i příběhem
 • Práci s netradičními technikami
 • Rozvoj tvořivosti, intuice, hravosti
 • Malování zaměřené nikoli na výsledek, ale na proces tvorby
 • Sebevyjádření
 • Relaxaci
 • Sebepoznání
 • Můžete dát konkrétní tvar svým myšlenkám, zážitkům a snům

Přijďte k nám na návštěvu!

Přijďte si vyzkoušet lekci zdarma. Nabízíme vám dvě hodiny kreslení v našem ateliéru zdarma. Budete tak mít možnost seznámit se s lektory, prostředím a popovídat si o vybraném kurzu.

 

Co s sebou:

Chuť tvořit a otevřenost k novým zážitkům. V ateliéru jsou veškeré pomůcky k dispozici. Vezměte si jen něco na převlečení, postačí třeba velká pánská košile nebo plášť.


 

Jak se na kurz přihlásit:

 1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
 2. E-mailem na adrese kreslime@atelier45.cz
 3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

Nemůžete na lekci přijít?

Pokud nemůžete v průběhu 10 lekcí přijít, stačí když se omluvíte 24 hodin předem, lekce nepropadá a cyklus se jen posune o týden dopředu. Takto se můžete omluvit celkem třikrát.

 


Způsob platby:

 1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uvést jméno účastníka.
 2. Hotově přímo v našem ateliéru v době konání kurzů.
 3. Platební kartou v našem ateliéru v době konání kurzů.
 4. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

Těšíme se na Vás!Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímatBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog