co s sebou / online přihláška / lektoři / ohlasy klientů / fotogalerie

Kresba k malbě neodmyslitelně patří. Lektor Lukáš vás provede od základů kresby, správného vidění, konstrukce... až po samotnou malbu. V kurzu je maximálně 6 lidí, aby se lektor mohl věnovat každému individuálně, podle jeho potřeb.

ateliér Křižíkova 78

každá středa od 18,00 do 20,00

Do kurzu můžete vstoupit kdykoli během roku.

cena 2 880 Kč - 10 lekcí, cena jedné lekce 320 Kč

v ceně kresebné pomůcky (papír, tužka, uhel, rudka), ostatní pomůcky vlastní po domluvě s lektorem

Kdo vás kurzem povede:

Akad. mal. Lukáš Bradáček

Zkušený lektor a především zdatný malíř Lukáš Bradáček vás povede krok za krokem k vytvoření vašich vlastních  obrazů. Vysvětlí vám různé techniky, seznámíte se s materiály pro kresbu i malbu. Pokud s malbou začínáte, zkusíte si suchý pastel, který je vhodný na přechod od kreslení k malování.  Vyzkoušíte temperu, vaječnou temperu a podle přání i akryl či olej.

Dozvíte se nezbytné informace k perspektivě, kompozici, stínování tak, abyste mohli později pracovat samostatně na zvoleném tématu bez asistence lektora. Kurz je otevřený celoročně a je tedy možné začít kdykoli. S ohledem na nízký počet studentů (maximálně 8) se může Lukáš každému věnovat individuálně a během lekce může každý jednotlivý student pracovat na vlastním tématu, svým tempem a s ohledem na své zkušenosti. K tomuto stylu práce přispívá i zázemí ateliéru, který je k tomu dostatečně velký a vybavený. Pokud musíte na nějakou dobu přerušit práci na svém díle, nic se neděje, o nic nepřijdete. Lukáš vám bude k dispozici přesně tam, kde jste přestali.

 

S čím se seznámíte:

 • Materiály pro kresbu a techniky kreslení
 • Kompozice a perspektiva
 • Světlo a stín
 • Pastel
 • Materiály pro malbu a techniky malby
 • Práce se štětcem
 • Volba námětu

Přijďte k nám na návštěvu!

Přijďte si vyzkoušet lekci zdarma. Nabízíme vám dvě hodiny kreslení v našem ateliéru zdarma. Budete tak mít možnost seznámit se s lektory, prostředím a popovídat si o vybraném kurzu.

 

Co s sebou:

Na první lekci kurzu od kresby k malbě nepotřebujete žádné vlastní kresebné a malířské náčiní. Vše vám bude k dispozici v našem ateliéru: malířský stojan, kreslící deska, papír, tužky, uhly, rudky, fixativy... I na další lekce jsou vám k dispozici v ateliéru materiály ke kresbě. K malbě budete potřebovat náčiní vlastní - štětce, barvy, pojidla, ale to si vše domluvíte s lektorem podle vašich přání a cílů.


 

Jak se na kurz přihlásit:

 1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
 2. E-mailem na adrese kreslime@atelier45.cz
 3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

Nemůžete na lekci přijít?

Pokud nemůžete v průběhu 10 lekcí přijít, stačí když se omluvíte 24 hodin předem, lekce nepropadá a cyklus se jen posune o týden dopředu. Takto se můžete omluvit dvakrát. V závažných případech je možno řešit individuálně.

 


Způsob platby:

Kurz je třeba zaplatit předem, jen tak vám můžeme místo v kurzu zajistit. Děkujeme.

 1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďte jméno účastníka.
 2. Hotově přímo v našem ateliéru Křižíkova 78.
 3. Platební kartou v našem ateliéru Křižíkova 78.
 4. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

Těšíme se na Vás!Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímatBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog