Portrét a akt

Podívejme se na lidské tělo jako na krajinu, ve které se můžeme procházet.

KDE: ateliér Revoluční 6/1963

KDY: 4 listopadové pondělky 18:00 - 20:00 - 4. 11., 11. 11., 18. 11. a 25. 11. 2024

CENA: 2 400 Kč

v ceně jsou základní kresebné pomůcky (papír, tužka, uhel, rudka, tuš). Kurzovné je potřeba uhradit předem, bude zajištěný model. V případě, že byste se nemohli na lekci dostavit, můžete si jednu lekci nahradit v jiném kurzu kresby a malby, kde je volno.

LEKTOR: Roman Kriegel

Přihlašte se na tento kurz

 

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Telefon *

  Máte dárkový poukaz?

  Poznámka

  Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

  telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

  Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

  * = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

  Kreslíme vždy podle živého modelu,  střídá se ženský i mužský akt.

  Zajímá vás krása lidského těla nebo chcete kresbou či malbou zachytit výraz tváře? Připravujete se na talentovky a potřebujete nastudovat anatomii? Právě pro vás je určen kurz figury a portrétu podle ženského i mužského modelu. Ke každému studentovi přistupuje lektor individuálně.

  S ČÍM SE SEZNÁMÍTE:

  • Anatomie lidské postavy a perspektiva
  • Portrét
  • Akt
  • Pohybovky
  • Postava v souvislostech
  • Různé výtvarné techniky kresby a malby

  CO S SEBOU: Na kurz figurálního kreslení nepotřebujete vlastní kresebné náčiní. Základní pomůcky vám budou k dispozici v našem ateliéru: malířský stojan, kreslící deska, papír, tužky, uhly, rudky, fixativy. Pokud máte přání figuru malovat, nebo kreslit pastelem, budete potřebovat barvy vlastní po domluvě s lektorem.

  JAK SE NA KURZ PŘIHLÁSIT:

  1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
  2. E-mailem na adrese kreslíme@atelier45.cz
  3. Pro dotazy jsme vám k dispozici na tel: 603 812 536, 733 779 050

  ZPŮSOB PLATBY:

  1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďte jméno účastníka.
  2. Hotově nebo platební kartou v našem ateliéru Revoluční 6/1963
  3. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).
  • facebook
  • Instagram_App_Large_May2016_200
  • youtube
  • blog
  • Rozhovory