Portrét a akt

Podívejme se na lidské tělo jako na krajinu, ve které se můžeme procházet.

KDE: ateliér SOKOLOVSKÁ 45/438

KDY: pondělí 18:00 - 21:00

CENA: cena jedné tříhodinové lekce 490 Kč (pro studenty 390 Kč), v ceně jsou základní kresebné pomůcky (papír, tužka, uhel, rudka, tuš), ostatní pomůcky vlastní, popřípadě je možné za poplatek zapůjčit v ateliéru

LEKTOR: Tomáš Kypta

Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Kreslíme vždy podle živého modelu,  střídá se ženský i mužský akt. Do kurzu figurálního kreslení Portrét a akt můžete vstoupit kdykoli během roku.

Zajímá vás krása lidského těla nebo chcete kresbou či malbou zachytit výraz tváře? Připravujete se na talentovky a potřebujete nastudovat anatomii? Právě pro vás je určen kurz figury a portrétu podle ženského i mužského modelu. Ke každému studentovi přistupuje lektor individuálně. Kurz probíhá každé pondělí od 17,30 do 20,30 hodin, od září 2020 od 18:00 do 21:00, a je určen začátečníkům i pokročilým.

Pokud stále váháte, přihlaste se třeba jen na jednu lekci. Pod vedením našeho zkušeného lektora Tomáše budete sami překvapeni výsledkem.

S ČÍM SE SEZNÁMÍTE:

 • Anatomie lidské postavy a perspektiva
 • Portrét
 • Akt
 • Pohybovky
 • Postava v souvislostech
 • Různé výtvarné techniky kresby a malby

CO S SEBOU: Na celoroční kurz figurálního kreslení nepotřebujete žádné vlastní kresebné náčiní. Vše vám bude k dispozici v našem ateliéru: malířský stojan, kreslící deska, papír, tužky, uhly, rudky, fixativy. Pokud máte přání figuru malovat, budete potřebovat barvy vlastní po domluvě s lektorem.

JAK SE NA KURZ PŘIHLÁSIT:

 1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
 2. E-mailem na adrese kreslíme@atelier45.cz
 3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

ZPŮSOB PLATBY:

 1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďte jméno účastníka.
 2. Hotově přímo v našem ateliéru Sokolovská 45/438.
 3. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

LEKTOR

PRÁCE LEKTORA

 • facebook
 • Instagram_App_Large_May2016_200
 • youtube
 • blog
 • Rozhovory