co s sebou / online přihláška / lektoři / fotogalerie

ateliér SOKOLOVSKÁ 45/438

začínáme 18. 5. 2020 - pondělí 17,30 do 20,30 (v tomto termínu i v červenci a srpnu 2020)

Do kurzu můžete vstoupit kdykoli během roku.

cena cena jedné lekce 490 Kč (390 Kč pro studenty)

v ceně jsou základní kresebné pomůcky (papír, tužka, uhel, rudka, tuš), ostatní pomůcky vlastní, popřípadě je možné za poplatek zapůjčit v ateliéru

Kreslíme vždy podle živého modelu. Modely se střídají - ženský i mužský akt.

Kdo vás kurzem povede: Tomáš Kypta

Zajímá vás krása lidského těla nebo chcete kresbou či malbou zachytit výraz tváře? Připravujete se na talentovky a potřebujete nastudovat anatomii? Právě pro vás je tu kurz figury a portrétu podle ženského i mužského modelu. Tříhodinový kurz je otevřený, můžete do něj vstoupit kdykoli během školního roku. Ke každému studentovi přistupuje lektor individuálně. Kurz probíhá každé pondělí  od 17,30 do 20,30 hodin a je určen začátečníkům i pokročilým.

Pokud stále váháte, přihlašte se třeba jen na jednu lekci. Pod vedením našeho zkušeného lektora Tomáše budete sami překvapeni výsledkem.

S čím se seznámíte:

 • Anatomie lidské postavy a perspektiva
 • Portrét
 • Akt
 • Pohybovky
 • Postava v souvislostech
 • Různé výtvarné techniky při kresbě a malbě

Přijďte k nám na návštěvu!

Přijďte si vyzkoušet lekci zdarma. Nabízíme vám dvě hodiny kreslení v našem ateliéru zdarma. Budete tak mít možnost seznámit se s lektory, prostředím a popovídat si o vybraném kurzu.

 

Co s sebou:

Na celoroční kurz figurálního kreslení nepotřebujete žádné vlastní kresebné náčiní. Vše vám bude k dispozici v našem ateliéru: malířský stojan, kreslící deska, papír, tužky, uhly, rudky, fixativy. Pokud máte přání figuru malovat, budete potřebovat barvy vlastní, po domluvě s lektorem.


Jak se na kurz přihlásit:

 1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
 2. E-mailem na adrese info@atelier45.cz
 3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

Nemůžete na lekci přijít?

Přihlášení na lekci je závazné. V případě, že nemůžete přijít, je potřeba se omluvit nejpozději 24 hodin předem. Jinak lekce propadá a je nutno ji uhradit následující lekci.

 

Způsob platby:

 1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďe jméno účastníka.
 2. Hotově přímo v našem ateliéru Křižíkova 78.
 3. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

Těšíme se na Vás!Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímatBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog