Webinář – talentovky

Kresba je projev pohotového ducha. Georges Rouault

KDE: vysíláme z ateliéru v Revoluční, vy pracujete doma

KDY: každé pondělí 15:30 - 17:30, začínáme 9. 9. 2024, můžete se přihlásit kdykoli v průběhu školního roku, pokud je volné místo

CENA: 370 Kč za lekci, v ceně jsou skripta ve formátu pdf, které zasíláme na mail

LEKTOR: Veronika Kostová

Přihlašte se na tento kurz

 

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Telefon *

  Máte dárkový poukaz?

  Poznámka

  Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

  telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

  Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

  * = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

  WEBINÁŘ je kurz, který vysíláme v přímém přenosu v pevném čase. Zájemce dostane přístupové heslo, kterým se do vysílání přihlásí. Předem také dostane popis, na co bude následující lekce zaměřena, aby se mohl připravit. Webinář je rozdělen do časových úseků, kdy práce „kontrolujeme“ a poskytujeme okamžitou zpětnou vazbu. Pro přihlášení do webináře je potřeba mít účet na Google a počítač s kamerou a mikrofonem.

  S ČÍM SE SEZNÁMÍTE: 

  • Materiály pro kresbu a techniky kreslení
  • Kompozice a perspektiva
  • Světlo a stín
  • Kresba zátiší
  • Barevné techniky
  • Barevné kompozice
  • Individuálně podle potřeby

  POMŮCKY: jsou specifikovány předem podle zaměření, nicméně vycházejí z běžných materiálů, které jsou k dispozici v domácím prostředí. A případně vždy najdeme náhradní řešení, aby byl maximálně využit čas lekce.

  LEKCE PROBÍHAJÍ: prostřednictvím Meet Google, připojení k lekci je na základě kódu, který obdrží každý účastník. Je třeba mít účet Google, nicméně veškeré technické náležitosti probereme s každým individuálně podle jeho potřeb. Jsme k dispozici 15 minut před zahájením lekce, abychom odstranili případné problémy přenosu. Optimální je práce s počítačem nebo tabletem, který má funkční kameru a mikrofon.

  Jsme vám k dispozici pro dotazy na kreslime@atelier45.cz nebo na tel: 603 812 536

  JAK SE NA KURZ PŘIHLÁSIT:

  1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
  2. E-mailem na adrese kreslime@atelier45.cz

  ZPŮSOB PLATBY:

  1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďte jméno účastníka.
  2. Hotově nebo kartou v našem ateliéru Revoluční 6/1963
  3. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).
  • facebook
  • Instagram_App_Large_May2016_200
  • youtube
  • blog
  • Rozhovory