Míša se k nám připojila teprve nedávno tak, jak se náš ateliér postupně rozrůstá. Míša se u nás věnuje především výtvarným dílnám pro menší i starší děti a z její práce jistě poznáte, že je lektorkou více než vhodnou. Míša je maminka dvou malých dětí a tak velmi trpělivě a s porozuměním umí naslouchat našim malým studentů. Na lekce je vždy pečlivě připravená a děti se s ním určitě nebou ani chvilku nudit.

Veronika


Diplomovala jsem v roce 2007 na AVU v atelieru malířských technik M. Rittsteina. Ve své tvorbě hledám nové formy a možnosti klasické malby. Pro můj styl je charakteristická výrazná barevnost, hravost a grafická stylizace malby.

Zlomovým bodem v mé tvorbě byl v roce 2003 cyklus interaktivních obrazů “Hraj!“, kde jsem s obrazem začala pracovat formou vizuální hry. Proměn obrazu dociluji kreativním zapojením diváka. Návštěvníci mých výstav mohou obrazy sami přetvářet a tím pak měnit jejich obsah, barevnost a kompozici.

V poslední době malbu kombinuji s různými materiály, především s magnety, z čehož vznikl v minulosti např. interaktivní monumentální instalace s názvem „Typologie ulice“. Magnety lze po obraze posouvat a tím vizuálně měnit jeho významy a kompozice. Obrazy tvořené ze samolepek a suchých zipů může divák přelepovat a tím sám vytvářet stále nové verze obrazu. Sám se tak stává spoluautorem díla. Hravým pozitivním způsobem se snažím otevřít svět fantazie, který na nás čeká.

Míša

www.misapetru-art.com


Kurzy vedené lektoremBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog