soutěž

Slavte s námi!

Dárky dostávají oslavenci. My je těch 7 let dostáváme každý den, během kterých se setkáváme s našimi studenty, kamarády a příznivci. Každá lekce v ateliéru a nyní ve virtuálním prostoru nám přináší novou energii do práce, radost a uspokojení. A proto budeme dárky dávat my! Během následujících třech měsíců postupně vylosujeme a obdarujeme tři účastníky soutěže.

Jak se zúčastnit?

Stačí splnit jeden z bodů A nebo B.

A. NAMALUJTE DORT!

Chopte se tužky, pastelek, akvarelu, pastelu, tempery…, zkrátka toho, co máte nejraději a namalujte nám obrázek dortu, na kterém se bude  vyskytovat číslo 7. Obrázek nám pak zašlete elektronicky spolu s vaším jménem a příjmením na emailovou adresu kreslime@atelier45.cz.

B. NAPIŠTE NÁM RECENZI!

Pokud už jste náš ateliér někdy navštívili nebo jste u nás nakoupili a chtěli byste nám udělat radost, prosím podělte se o své zkušenosti v recenzi. Zajímá nás, jak jste byli spokojení, jak jste se u nás cítili a na čem máme případně zapracovat. K umístění recenze si můžete vybrat náš firemní profil na Google, Seznamu, Facebooku, nebo Heurece.

Na jaké ceny se můžete těšit?

Každý ze 3 vylosovaných od nás dostane originální blok formátu 25 x 35cm, který jsme vlastnoručně vyrobili v našem ateliéru pouze pro tuto příležitost. Obsahuje několik druhů papírů – na akvarel, pastel a kresbu uhlem. K bloku patří ještě poukaz na nákup v našem e-shopu v hodnotě 500 Kč.

Kdy soutěž probíhá?

Posílat obrázky můžete od 4. 3. do 16. 5. 2021. Do slosování vás můžeme zařadit opakovaně, a to v každé ze tří fází soutěže: 4. 3. – 21. 3., 22. – 18. 4., 19. 4. – 16. 5. 2021. Samozřejmě vždy pouze s jedním výkresem  či recenzí.

Kdy probíhá slosování a zveřejnění výherců?

Losování proběhne 23. 3., 20. 4. a 18. 5. 2021. Jméno vylosovaného účastníka zveřejníme ještě ten den na našem Facebooku. Následně jej budeme kontaktovat emailem a domluvíme zaslání či převzetí ceny.

Kdo se může účastnit?

Uvítáme každého! A není podstatné, jestli jste se už někdy přihlásili na náš kurz, nebo už máte výtvarné pomůcky z našeho e-shopu.

 

 

 

  • facebook
  • Instagram_App_Large_May2016_200
  • youtube
  • blog
  • Rozhovory