délka: 48 minut

cena: 390 - 715 Kč

390 Kč – samotný kurz

715 Kč – kurz + balíček s pomůckami (obsahuje sadu akvarelových papírů různé struktury, dřevěnou násadku, dámské perko a černou tuš)

lektor: Markéta Laštuvková

TRAILER

KOUPIT

Online kurz kolorované perokresby vás seznámí se základy kresby perkem i se základy malby akvarelem. Kolorovaná perokresba je krásná výtvarná technika, která nabízí mnoho variant. Kurz je určen začátečníkům i pokročilým, je dělen do několika kapitol, které si můžete zastavovat a pracovat současně s lektorem. Začneme představením materiálů, které budeme potřebovat, pak následuje slepokresba na uvolnění ruky. Další část je už věnovaná samotné perokresbě. Nakreslíme si celkem tři kresby, jednu v lince, druhou šrafovanou a třetí kombinovanou v lince se šrafurou. Všechny tři kresby budeme poté kolorovat, každou trochu jinak. V kurzu nepracujeme podle fotografií, vždy kreslíme podle reálu. Pro seznámení s touto technikou jsou ideální přírodniny. Já jsem vybrala dvě květiny s jemnou barevností, které se krásně doplňují.

Ke kurzu je vhodné zakoupit balíček s pomůckami + 325 Kč, který je přímo na míru pro tento kurz. Obsahuje tři druhy akvarelových papírů s různou strukturou, každý po čtyřech arších. Dohromady 12 archů papíru gramáže 250g o rozměru 355mm x 240mm. K tomu dámské kreslící perko z pevného stříbrného kovu, které má zvlášť tenkou a jemnou linku, dřevěnou násadku a černou tuš.

S čím se seznámíte:

  • materiály
  • slepokresba
  • perokresba v lince
  • perokresba šrafovaná
  • kolorování - stínování barvou
  • kolorování v ploše
  • kolorování volné
  • ukázka prací našich studentů
  • práce podle reálu

 

 

 

Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímatBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog