co s sebou / online přihláška / lektoři  / fotogalerie

AKVAREL NA VLTAVĚ aneb malujeme z lodi vodou přímo z Vltavy

termín 30. 9. 2019 17:00 - 19:30

cena 590 Kč včetně palubního lístku, ojedinělý kurz s hodinovou plavbou, který pořádáme pouze dvakrát do roka, pomůcky vlastní

Kdo vás kurzem povede:

Akad.mal. Markéta Laštuvková

Malujeme Prahu vodou z Vltavy! Přidejte se k nám a pojďme si společně užít plavbu lodí, během které budeme akvarelem skicovat pohledy na Prahu přímo z vodní hladiny. Sejdeme se v 17,00 na Alšově nábřeží za hotelem Four seasons a před samotnou plavbou si vysvětlíme, jak na akvarelové skicování. Pak už na nás bude čekat připravená loď v Pražských Benátkách a užijeme si malování s nádhernými výhledy na Prahu. Na lodi je připraveno malé občerstvení. Po hodinové plavbě nám kapitán lodi přibrzdí na Kampě, kde vystoupíme a přesuneme se na místo poblíž Sovových mlýnů, kde zakotvíme a další hodinu budeme pokračovat v akvarelech.

S čím se seznámíte:

 • Základy akvarelového skicování
 • Hodinová plavba lodí
 • Malba z paluby lodi vodou přímo z Vltavy
 • Malba akvarelem na Kampě

 

 

Co s sebou:

Na kurz malování z lodi si vezměte vlastní pomůcky - akvarelové barvy, štětce, vhodné papíry (nejlépe lepený akvarelový blok A4 nebo A3), podložku, hadřík a nádobu na vodu. Pokud nemáte vlastní potřeby, nevadí. Rádi vám po předchozí domluvě za příplatek zapůjčíme pomůcky z ateliéru. Budete potřebovat také něco na sezení, skládací židličku nebo jen podložku. Pokud bude chladné počasí, loď bude příjemně vytopená, ale na Kampu se vám pak bude hodit termoska s čajem.


 

Jak se na kurz přihlásit:

 1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
 2. E-mailem na adrese kreslime@atelier45.cz
 3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

Přijďte k nám na návštěvu!

Přijďte si vyzkoušet lekci zdarma. Nabízíme vám dvě hodiny kreslení v našem ateliéru zdarma. Budete tak mít možnost seznámit se s lektory, prostředím a popovídat si o vybraném kurzu.

 


Způsob platby:

Kurz je třeba zaplatit předem, jen tak vám můžeme místo v kurzu zajistit. Děkujeme.

 1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďte jméno účastníka.
 2. Hotově přímo v našem ateliéru Křižíkova 78.
 3. Platební kartou v našem ateliéru Křižíkova 78.
 4. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

Těšíme se na Vás!Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímatBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog