co s sebou / online přihláška / lektoři / ohlasy klientů / fotogalerie

Kurzy kaligrafie pořádáme od roku 2014, kdy jsme založili Ateliér 45. Od té doby kurzy navštívilo již přes 900 spokojených klientů. Těší nás, že vás kaligrafie stále baví!

ateliér SOKOLOVSKÁ 45/438

CELODENNÍ sobotní kurz   od 10,00 do 17,00   s pauzou na oběd

TERMÍNY:  10. 4. 2021

CENA: 1 650 Kč - v ceně pero s násadkou, tuš a pracovní listy

Kdo vás kurzem povede: Markéta Laštuvková, Veronika Kostová

Tento kurz navazuje na celodenní kurz kaligrafie a je určen všem, kteří jím již prošli a chtěli by si dále rozvíjet svoje znalosti a dovednosti. Dopoledne se zaměříme na dámské perko, kterým budeme psát krasopis, vrátíme se tak trochu do minulosti. Odpoledne bude věnované moderní kaligrafii - psaní brushpenem. Do pokračovacího kurzu se můžete přihlásit aniž byste předtím absolvovali kurz základní. Jen předem upozorňujeme, že psaní dámským perem a brushpenem je o něco složitější, než psaní perem kaligrafickým s ploškou. Vyžaduje to již trochu uvolněnou a rozepsanou ruku.

S čím se seznámíte:

 • Trocha teorie
 • Dámská perka
 • Krasopis
 • Od jednoduchých tahů po souvislý text
 • Brushpen
 • Moderní abeceda
 • Od jednoduchých tahů po souvislý text
 • Čeho se vyvarovat

Co s sebou:

Na kurz kaligrafického psaní nepotřebujete žádné vlastní náčiní. Pero, tuš i pracovní listy dostanete, další papíry budou k dispozici. Snad jen vezměte starou košili nebo plášť, abyste se neumazali od tuše. Nejde vyprat.


 

Jak se na kurz přihlásit:

 1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
 2. E-mailem na adrese info@atelier45.cz
 3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

Způsob platby:

Kurz je třeba zaplatit předem, jen tak vám můžeme místo v kurzu zajistit. Děkujeme.

 1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uvést jméno účastníka.
 2. Hotově přímo v našem ateliéru Sokolovská 45/438
 3. Platební kartou v našem ateliéru Sokolovská 45/438
 4. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

Těšíme se na Vás!


FOTOGALERIE
práce z kurzu


Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímatBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog