co s sebou / online přihláška / lektoři / ohlasy klientů / fotogalerie

ateliér KŘIŽÍKOVA

VÍKENDOVÝ KURZ  neděle 14. 10. 2018, neděle 25. 11. 2018, sobota 15. 12. 2018 

10:00 - 17:00 (s pauzou na oběd)

cena 1 050 Kč včetně pomůcek

Kdo vás kurzem povede:

Tomáš Kypta

Mnozí si s pojmem kresba spojují „tužku“ jako hlavní nástroj tohoto výtvarného projevu. Přestože je to skutečně nezastupitelný prostředek, kreslit je možné v podstatě čímkoli, co zanechává viditelnou stopu na podkladu. S kreslením je spojeno mnoho rozmanitých technik, kresebných médií i možných podkladů. Kresba může být rozličná výběrem námětu, zpracováním, osobitým stylem, zkušeností a zručností, nesmí ale postrádat vnitřní disciplínu.

Víkendový kurz kresby je určen všem, kteří se chtějí nechat okouzlit vlastní tvořivostí. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti a můžete si myslet, že nejste obdařeni výtvarným nadáním, přesto budete po krátkém čase překvapeni svojí zručností. Okolní svět se vám změní před očima, bude bohatší, barevnější a zábavnější. Při malém počtu (maximálně 6) klientů se naši lektoři budou věnovat individuálně vašemu rozvoji.

S čím se seznámíte:

 • Materiály pro kresbu
 • Techniky kreslení
 • Kompozice a perspektiva
 • Světlo a stín
 • Výběr vhodného námětu
 • Osobitost stylu …

 

Termíny 2018
14.10.2018
25.11.2018
15.12.2018

 

Co s sebou:

Na víkendový ateliér kresby nepotřebujete žádné vlastní kresebné náčiní. Vše vám bude k dispozici v našem ateliéru: malířský stojan, kreslící deska, papír, tužky, uhly, rudky, fixativy, suché pastely, gumy, apod.


 

Jak se na kurz přihlásit:

 1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
 2. E-mailem na adrese info@atelier45.cz
 3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

Přijďte k nám na návštěvu!

Přijďte si vyzkoušet lekci zdarma. Nabízíme vám dvě hodiny kreslení v našem ateliéru zdarma. Budete tak mít možnost seznámit se s lektory, prostředím a popovídat si o vybraném kurzu.

 


Způsob platby:

Kurz je třeba zaplatit předem, jen tak vám můžeme místo v kurzu zajistit. Děkujeme.

 1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďte jméno účastníka.
 2. Hotově přímo v našem ateliéru Křižíkova 78.
 3. Platební kartou v našem ateliéru Křižíkova 78.
 4. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

Těšíme se na Vás!Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímatBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog