co s sebou / online přihláška / lektoři  / fotogalerie

Termín : připravujeme jaro 2020

cena 490 Kč  (včetně vstupného na střechu, zajištěno exkluzivní místo), dvohodinový kurz kresby a malby se základy perspektivy

Kreslení na střeše Lucerny je ojedinělý kurz, jehož termín domlouváme s provozovatelem střechy a do poslední chvíle také čekáme na přízeň počasí. Z toho důvodu bohužel nelze na tento kurz zakoupit dárkový poukaz. Děkujeme za pochopení. Rádi vám vystavíme poukaz na jakýkoli jiný z našich kurzů, nebo poukaz nabijeme zvolenou částkou a obdarovaný/á si vybere podle svého přání.

Kdo vás kurzem povede:

Markéta Laštuvková, Veronika Kostová

Kresba a malba na střeše Lucerny je ojedinělý jednorázový  kurz, během kterého budete mít výjimečnou možnost spojit nádhernou podívanou s tvůrčí prací. Na střeše paláce Lucerna se nám otevře úchvatný výhled kolem dokola. Zpočátku nebudete vědět, kam se dřív podívat, budete vnímat otevřený prostor, prohlížet si vršky paláců a budov, které nám jsou z pohledu zdola skryty. Jakmile se rozkoukáte, vyberete si každý "svůj" pohled a zachytíte jej kresbou na papír. Můžete se zaměřit na perspektivu, nebo jen vnímat prostor a složení střech... Záleží jen na vás, jak pohled zpracujete. My vám budeme k dispozici, poradíme s perspektivou, s výtvarnou technikou a poradíme, jak se správně dívat.

Pomůcky nejsou v ceně kurzu, přineste si prosím vlastní, nebo vám můžeme po předchozí domluvě za příplatek zapůjčit ateliérové.

S čím se seznámíte:

 • Jedinečný pohled na Prahu kolem dokola
 • Pastel, akvarel, tuš
 • Kompozice, výběr pohledu
 • Práce venku
 • Perspektiva

 

Co s sebou:

Přineste si sebou výtvarné pomůcky, které vám vyhovují. Pro začátečníky: pokud zvolíte kresbu, vezměte si sebou suché pastely, hadřík, plastickou gumu a lak na vlasy (poslouží jako fixativ). Pokud zvolíte akvarel, vezměte si tuš, akvarelové barvy – postačí i obyčejné české školní vodovky, štětce, kelímek na vodu, lahev s vodou a hadřík. Papíry dle vlastního uvážení, bloky nebo volné listy formátu minimálně A4 (ale raději větší, budeme ve volném prostoru, tak proč se trochu nerozmáchnout😊)

Nezapomeňte na podložku na sezení, teplé oblečení a termosku s pitím. Zkrátka vše, jako když jedeme malovat do plenéru.


 

Jak se na kurz přihlásit:

 1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
 2. E-mailem na adrese info@atelier45.cz
 3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

Přijďte k nám na návštěvu!

Přijďte si vyzkoušet lekci zdarma. Nabízíme vám dvě hodiny kreslení v našem ateliéru zdarma. Budete tak mít možnost seznámit se s lektory, prostředím a popovídat si o vybraném kurzu.

 


Způsob platby:

Kurz je třeba zaplatit předem, jen tak vám můžeme místo v kurzu zajistit. Děkujeme.

 1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uvést jméno účastníka.
 2. Hotově přímo v našem ateliéru Křižíkova 78
 3. Platební kartou v našem ateliéru Křižíkova 78
 4. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

Těšíme se na Vás!Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímatBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog