Portrét a akt celodenní

Podívejme se na lidské tělo jako na krajinu, ve které se můžeme procházet.

KDE: ateliér ZLATNICKÁ 5/1125

KDY:  termíny připravujeme

CENA:

LEKTOR: Tomáš Kypta

Přihlašte se na tento kurz

 

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Telefon *

  Máte dárkový poukaz?

  Poznámka

  Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

  e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

  telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

  Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

  * = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

  Kreslíme vždy podle živého modelu, střídá se ženský i mužský akt.

  Celodenní kurz figurální kresby je určen především uchazečům o studium na střední a na vysoké umělecké škole (SOŠV, AVU, UMPRUM...), kde je znalost lidského těla nezbytná. Jste vítání, i když se nepřipravujete na talentové zkoušky a máte zájem studovat krásu lidského těla, či máte touhu kresbou či malbou zachytit výraz tváře. Náš lektor Tomáš, kostýmní výtvarník, vám předá své zkušenosti, znalosti, ale především své nadšení pro kresbu či malbu aktu i portrétu. Výuka probíhá výhradně podle živého modelu.

  S ČÍM SE SEZNÁMÍTE:

  • Anatomie lidské postavy a perspektiva
  • Portrét
  • Akt
  • Pohybovky
  • Postava v souvislostech
  • Různé výtvarné techniky kresby a malby

  CO S SEBOU: Na celodenní kurz figurálního kreslení nepotřebujete žádné vlastní kresebné náčiní. Vše vám bude k dispozici v našem ateliéru: malířský stojan, kreslící deska, papír, tužky, uhly, rudky, fixativy. Pokud máte přání figuru malovat, budete potřebovat barvy vlastní, případně si můžete v ateliéru za poplatek půjčit.

  JAK SE NA KURZ PŘIHLÁSIT:

  1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
  2. E-mailem na adrese kreslíme@atelier45.cz
  3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

  ZPŮSOB PLATBY:

  1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďte jméno účastníka.
  2. Hotově přímo v našem ateliéru Zlatnická 5/1125.
  3. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).
  • facebook
  • Instagram_App_Large_May2016_200
  • youtube
  • blog
  • Rozhovory