co s sebou / online přihláška / lektoři / ohlasy klientů / fotogalerie

ateliér KŘIŽÍKOVA 78/530

VÍKENDOVÝ KURZ sobota 20. 10. 2018 od 10,00 do 17,00 (s pauzou na oběd)

cena 1 350 Kč včetně pomůcek

Kdo vás kurzem povede:

Mg. A. Lukáš Bradáček

Portrét je královská disciplína ve výtvarném umění a do jeho tajů by vás měl zasvětit ten, kdo svému řemeslu skutečně rozumí. Náš lektor Lukáš je skvělý portrétista, jak můžete zjistit z galerie jeho prací. Proto není třeba se čehokoli obávat a můžete se s chutí vydat vyzkoušet si nový směr vaší tvorby nebo se zdokonalit ve vašem portrétním umění.

Usilujeme o to, aby naši studenti měli co nejlepší podmínky výuky a pokud to je možné, nabízíme jim realitu výtvarného ateliéru. Z tohoto důvodu dáváme přednost tvorbě podle skutečnosti. První část kurzu je tedy zaměřena na kresbu podle bysty a druhá - odpolední část podle živého modelu. Vzhledem k časové náročnosti se pracuje dopoledne s uhlem nebo rudkou a odpoledne suchým nebo olejovým pastelem.

Kurz je vhodný i pro uchazeče o talentové zkoušky.

 

S čím se seznámíte:

 • Kánon lidské hlavy,
 • Vyjádření perspektivy,
 • Modelace tváře světlem a stínem,
 • Úskalí při kresbě portrétu,
 • Barevné techniky, ...

Co s sebou:

Na kurz kresby portrétu nepotřebujete žádné vlastní kresebné náčiní. Vše vám bude k dispozici v našem ateliéru: malířský stojan, kreslící deska, papír, tužky, uhly, rudky, fixativy, suché nebo olejové pastely, gumy, apod.


 

Jak se na kurz přihlásit:

 1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
 2. E-mailem na adrese info@atelier45.cz
 3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

Přijďte k nám na návštěvu!

Přijďte si vyzkoušet lekci zdarma. Nabízíme vám dvě hodiny kreslení v našem ateliéru zdarma. Budete tak mít možnost seznámit se s lektory, prostředím a popovídat si o vybraném kurzu.

 


Způsob platby:

Kurz je třeba zaplatit předem, jen tak vám můžeme místo v kurzu zajistit. Děkujeme.

 1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uvéďte jméno účastníka.
 2. Hotově přímo v našem ateliéru Křižíkova 78.
 3. Platební kartou v našem ateliéru Křižíkova 78.
 4. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

Těšíme se na Vás!


kresba denis kurz

FOTOGALERIE
práce z kurzu


Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímatBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog