Příprava na talentovky

Díky kritikům se malíři dozvídají, co chtěli svým dílem vyjádřit. Pablo Picasso

KDE: ateliér SOKOLOVSKÁ 45/438

KDY: již nyní se můžete přihlásit do kurzu dopolední nebo večerní kresby a malby, které otevíráme již od 1. 6. a kde se vám budeme s přípravou na talentovky věnovat

od 6. 9. 2021 každé pondělí, úterý a středa 15:00 - 16:30, každý čtvrtek 16:00 - 17:30

CENA: 2 300 Kč/ 10 lekcí, cena 1 lekce 250 Kč, v ceně jsou základní kresebné pomůcky (papíry, uhly, rudky, tuše, tužky) ostatní pomůcky vlastní, po domluvě s lektorem

LEKTOR: Veronika Kostová, Roman Kriegl, Markéta Laštuvková, Tomáš Kypta

Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

S talentovými zkouškami se můžete setkat při přijímacím řízením na střední odborné školy s různým stupněm výtvarného zaměření a rovněž na vysoké školy výtvarného umění, pedagogiky a architektury. Včasná příprava odpovídající požadavkům konkrétní školy je prvním a nezbytným předpokladem k úspěšnému přijetí. Neodkládejte ji tedy dlouho!

Kurz přípravy na talentové zkoušky je metodicky postaven tak, aby vyhověl nárokům přijímacího řízení. Jsme seznámeni s požadavky většiny uměleckých středních a vysokých škol a připravujeme každému studentovi individuální plán. Součástí výuky je rovněž konzultace domácích prací a příprava portfolia ke zkouškám. Při malém počtu studentů (maximálně 6 na lektora) se budeme věnovat individuálně Vašemu rozvoji.

S ČÍM SE SEZNÁMÍTE:

 • Materiály pro kresbu a techniky kreslení
 • Kompozice a perspektiva
 • Světlo a stín
 • Kresba zátiší
 • Barevné techniky
 • Barevné kompozice
 • Individuálně podle potřeby

CO S SEBOU: Po celou dobu kurzu vám bude k dispozici základní kresebné náčiní: malířský stojan, kreslící deska, papír, tužky, uhly, rudky, fixativy, gumy. Ostatní pomůcky si můžete přinést vlastní po domluvě s lektorem., případně za poplatek zapůjčit v ateliéru.

JAK SE NA KURZ PŘIHLÁSIT:

 1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
 2. E-mailem na adrese kreslime@atelier45.cz
 3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

ZPŮSOB PLATBY:

 1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uveďte jméno účastníka.
 2. Hotově přímo v našem ateliéru Sokolovská 45/438.
 3. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

PRÁCE Z KURZU

 • facebook
 • Instagram_App_Large_May2016_200
 • youtube
 • blog
 • Rozhovory