co s sebou / online přihláška / lektoři / ohlasy klientů / fotogalerie

ateliér KŘIŽÍKOVA

VÍKENDOVÝ KURZ

cena 1 250 Kč včetně pomůcek

Kdo vás kurzem povede:

Lukáš Bradáček

Tuš je nádherný materiál, jak pro kresbu perkem, tak pro lavírovanou malbu. Má široké využití, je skvělá na cesty pro zaznamenání skic nebo pro klasickou jemnou perovku. Můžeme ji ředit nebo používat sytou, po zaschnutí se dá kolorovat. V celodenním kurzu rozmývané tuše se seznámíte s jejími vlastnostmi a osvojíte si techniku, která vám bude nejlépe vyhovovat.

Při malém počtu (maximálně 6) klientů se bude lektor Lukáš Bradáček moci věnovat každému individuálně, podle jeho možností.

S čím se seznámíte:

 • S materiály pro techniku rozmývané tuše
 • S perkem i štětcem
 • Se způsoby pokládání tuše na papír
 • S kompozicí
 • S přípravnou kresbou

Přijďte k nám na návštěvu!

Přijďte si vyzkoušet lekci kresby zdarma. Nabízíme vám dvě hodiny kreslení v našem ateliéru zdarma. Budete tak mít možnost seznámit se s lektory, prostředím a popovídat si o vybraném kurzu.

 

Co s sebou:

Na kurz rozmývané tuše nepotřebujete žádné vlastní náčiní, doporučuji ale něco na převlečení (stačí stará velká košile nebo triko). Pro usnadnění práce (zamezení zvlnění papíru) je výhodné přinést si vlastní „lepený“ akvarelový blok. Pokud nebudete mít, nevadí, poskytneme Vám akvarelové volné papíry. Vše ostatní vám bude k dispozici v našem ateliéru: malířský stojan, kreslící deska, papír, štětce a tuše.


 

Jak se na kurz přihlásit:

 1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
 2. E-mailem na adrese info@atelier45.cz
 3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

Způsob platby:

 1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uvést jméno účastníka.
 2. Hotově, po předchozí domluvě přímo v našem ateliéru Křižíkova 78
 3. Platební kartou, po předchozí domluvě v našem ateliéru Křižíkova 78
 4. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

Těšíme se na Vás!


PRÁCE LEKTORA

FOTOGALERIE
práce z kurzu


Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímatBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog