co s sebou / online přihláška / lektoři / fotogalerie

VÍKENDOVÝ PLENÉR - ŠUMAVA Želnava, 3. - 7. 6. 2020

3.300,00 Kč - ubytování ve dvoulůžkovém pokoji / osoba / pobyt

2.700,00 Kč - ubytování ve čtyřlůžkovém pokoji / osoba / pobyt

21,00 Kč noc - turistický poplatek (netýká se dětí a důchodců) / osoba / noc

170,00 Kč - ložní prádlo a ručníky / osoba / pobyt

 • Ubytování v chalupě Na Peci 
 • Ložnice a pokoje: Spaní je zajištěno ve stylovém podkroví chalupy. První pokoj je 4 lůžkový, druhý 2 lůžkový a třetí rovněž 4 lůžkový, z tohoto je překrásný výhled na nejvyšší hory Šumavy. Pro pravé romantiky možnost přespání přímo na kachlové peci!
 • Sociální zařízení: 2 koupelny, podkrovní koupelna s vanou a WC, přízemní velká koupelna se sprchovým koutem a WC.
 • Vybavení:  WIFI připojení k internetu zdarma, velký 125 cm LED televizor ve společenské místnosti (obývák), veškeré kuchyňské vybavení a nádobí na vaření vč. kuchyňských spotřebičů, venkovní ohniště s posezením, venkovní gril. Streamovací služba NETLFIX (neomezeně, nejnovější filmy, seriály, pohádky, dokumenty a další). Bez poplatku, k dispozici zdarma. Infrasauna pro 1 - 5 osob, saunování zdarma bez omezení!
 • Stravování: snídaně vlastní, večeře vaříme a společně pak rozpočítáme náklady.
 • Doprava: vlastní.

    

Kdo vás kurzem povede:

Akad.mal. Markéta Laštuvková a PhDr. Veronika Kostová

Zveme vás opět na tradiční kreslení a malování v České republice. Každý rok měníme místo tak, abychom s uhlem, rudkou, pastelem, akvarelem nebo akrylem objevovali nová malebná místa naší krajiny. Tentokrát se vypravíme na Šumavu, přímo do vesničky Želnava. Chalupu Na peci budeme mít sami pro sebe. Pro bližší informace nás prosím kontaktuje, rádi vám vše podrobně popíšeme a vysvětlíme.

Chalupa Na peci  se nachází v jedné z nejvyhledávanějších a nejatraktivnějších turistických lokalit na celém šumavsku, a to zejména díky svojí poloze na okraji NP Šumava, v těsné blízkosti lipenské přehrady a na dosah místům jako jsou Schwanzenberský plavební kanál, Medvědí stezka, Plešné jezero, Jelení vrchy či zřícenina hradu Vítkův kámen. Na všechny tyto místa vede rozsáhlá síť cyklotras či skvěle značených pěších turistických stezek.

  

S čím se seznámíte:

 • Zásady kresby a malby v plenéru
 • Ukázka různých postupů na příkladech slavných krajinářů
 • Perspektiva krajiny a architektury
 • Práce s různými médii (uhel, rudka, suchý a olejový pastel, akvarel a akryl)
 • Rychle skicování

Co s sebou:

Na plenérové kreslení potřebujete vlastní pomůcky, jejichž seznam obdržíte po přihlášení na kurz a po domluvě s lektorkami.


 

Jak se na kurz přihlásit:

 1. PŘIHLÁŠKA ONLINE
 2. E-mailem na adrese info@atelier45.cz
 3. Telefonicky na 603 812 536, 733 779 050

Přijďte k nám na návštěvu!

Přijďte si vyzkoušet lekci ZDARMA. Nabízíme vám dvě hodiny kreslení v našem ateliéru. Budete tak mít možnost seznámit se s lektory, prostředím a popovídat si o vybraném kurzu.

 


Způsob platby:

Kurz je třeba zaplatit předem, jen tak vám můžeme místo v kurzu zajistit. Děkujeme.

 1. Převodem na účet 45454591/5500, variabilní symbol – číslo faktury, nebo do zprávy uvést jméno účastníka.
 2. Hotově přímo v našem ateliéru Křižíkova 78
 3. Platební kartou v našem ateliéru Křižíkova 78
 4. Benefitními poukázkami (viz Obchodní podmínky).

Těšíme se na Vás!Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímatBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog