WEBINÁŘ je kurz, který vysíláme online v pevném čase, v současné době každé úterý od 17 do 19 hodin. Zájemce dostane přístupové heslo, kterým se do vysílání přihlásí. Předem také dostane popis, na co bude následující lekce zaměřena, aby se mohl připravit. Snažíme se pracovat s takovými pomůckami, které má každý doma, nebo jsou dostupné ke koupi. Střídáme kresbu s malbou a rozvíjíme různé techniky. Přítomné jsou dvě lektorky, jedna vždy pracuje současně se studenty druhá je po celou dobu k dispozici pro dotazy. Webinář je rozdělen do časových úseků, kdy práce „kontrolujeme“ a poskytujeme okamžitou zpětnou vazbu. Pro přihlášení do webináře je potřeba mít účet na google a počítač s kamerou a mikrofonem.

VÝHODY: Máte možnost okamžité zpětné vazby od lektora, vidíte práce ostatních studentů.

—————————————————————————————————————

ONLINE KURZ je natočený kurz zaměřený na určitou techniku. Zájemce dostane přístup k videu, který je časově neomezený. Může si jej rozdělit do několika částí a zpracovávat postupně. Kurz je na informace poměrně obsáhlý a je rozdělen do kapitol. S online kurzem si nakládá každý podle svých potřeb a časových možností.

VÝHODY: Pracujete z pohodlí domova v čase, který si sami vyberete. Online kurz obsahuje informace několika lekcí. Po zaslání výsledných prací poskytujeme zpětnou vazbu.

—————————————————————————————————————-

SOUKROMÁ LEKCE probíhá prezenčně v ateliéru – jeden žák – jeden lektor. Čas i obsah lekce je vždy na domluvě podle potřeb zájemce.

VÝHODY: Lektor se věnuje jen vám, lekce je tedy přesně na míru vašim potřebám.

—————————————————————————————————————-Buďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog