NÁSTĚNNÁ MALBA

od jeskynních maleb po street art budoucnosti

S druhým ročníkem příměstského letního tábora se přeneseme do daleké minulosti, kdy pravěký člověk bral uhlíky či hlínu, aby vyprávěl svůj příběh na stěny jeskynní, až po město budoucnosti, ve kterém umění v ulicích je stejně přirozené jako stromy, květiny a nebe na vrcholících mrakodrapů.

Tábor je určen pro děti od 9 do 15 let. Počet míst je omezen – 10 dětí. Díky tomu se můžeme věnovat každému individuálně. MALUJEME V ATELIÉRU I VENKU.

Kdy: 2. 8. – 6. 8. 2021 – každý den od 9 do 16 hodin (od 12 do 13 hodin máme pauzu na oběd, děti si nosí vlastní jídlo a pití)

Cena: 4 450 Kč včetně veškerého materiálu – při přihlášení platíte 50% zálohu. Ta je 100% vratná, pokud by se nemohl tábor kvůli vládním opatřením uskutečnit, nebo pokud by dítě nemohlo ze zdravotních důvodů do tábora nastoupit.

Lektoři: Veronika Kostová a Markéta Laštuvková.

Program: jeskynní malby, egyptské hieroglyfy, Antika a Pompeje, středověká mozaika, secese… až po současné graffiti a street art měst budoucnosti. Podrobnější rozpis na každý den rádi zašleme zájemcům mailem.

Co s sebou: veškeré kresebné a malířské pomůcky jsou k dispozici v ateliéru. S sebou děti potřebují jen něco na převlečení, aby se neumazaly od barev, a jídlo a pití. V poledne máme hodinovou přestávku na oběd, děti si nosí vlastní jídlo i pití. Je dobré mít i menší svačinu na dopoledne.

Těšíme se na vaše děti. V loňském roce jsme si tábor všichni moc užili a věříme, že se podaří přinejmenším stejně tak skvělý i letos. Pro vaše dotazy jsme k dispozici na kreslime@atelier45.cz nebo telefonech : Veronika 603 812 536,  Markéta 733 779 050.

Přihlášku naleznete pod fotogalerií.

Práce z loňského příměstského tábora s názvem Od černobílé k barvě.

 

 

Přihlašte se na tento kurz

 

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Máte dárkový poukaz?

Poznámka

Souhlasím s tím, aby Ateliér 45 uchovával a zpracovával mé následující osobní údaje:

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání veškerých sdělení týkajících se Ateliéru 45, především faktur, podrobnějších informací o kurzu, na který je účastník přihlášen, dalších informací o kurzech, které účastník sám požaduje apod. Nejedná se o zasílání reklamních sdělení).

e-mailovou adresu (zejména za účelem zasílání informací o novinkách, pozvánek na akce, apod. ovšem ne častěji než dvakrát měsíčně).

telefonní číslo (zejména za účelem okamžité komunikace v případě mimořádné situace, např. zrušení kurzu krátce před jeho zahájením; upozornění sms na zaslání důležitých dokumentů, např. faktury na e-mailovou adresu; jedná-li se o telefonní číslo rodičů / zákonných zástupců dětí navštěvující naše kurzu z důvodů okamžitého řešení nenadálých situací během výuky, které vyžadují přítomnost či informaci rodiče či zákonného zástupce).

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováváním a zpracováváním osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami školy Umělecké studio Ateliér 45, s.r.o.

* = povinná pole. Pro odeslání formuláře je nutné zaškrtnout všechny souhlasy s uchováváním a zpracováváním osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímatBuďte s námi ve spojení

facebookyoutubeInstagram_App_Large_May2016_200blog